facebook

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

blank
listwa
Mobilne przyczepy reklamowe są niedocenianym, ale jednym z bardziej skutecznych środkow ruchomej prezentacji własnej firmy!

Z wielką dumą prezentujemy Państwu tę formę reklamy, jako jedną z najlepszych i najtańszych obecnie na rynku polskim!

Zapoznaj się z naszymi usługami w dziale oferta, zapraszamy również do kontaktu i składania zamówien w dziale kontakt!

listwa
Praca!
Poszukujemy kierowców z własnymi samochodami osobowymi lub dostawczymi wyposażonymi w hak holowniczy. Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom, więcej w dziale praca!


Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe!!!!
Chcesz z nami współpracować, zapoznaj się naszą ofertą, którą możesz oferować swoim klientom, warunki współpracy i wysokość rabatów przy stałej współpracy do ustalenia.

blank blank
INNOWACJA - SKUTECZNOŚĆ – ZASIĘG

Proponujemy Państwu innowacyjny i wyjątkowo skuteczny sposób reklamy, ruchome powierzchnie reklamowe, a także stacjonarne.

REKLAMA MOBILNA


Wyżej wymienione zalety reklamy mobilnej stanowią jedynie część możliwości jakie daje Państwu dynamiczna forma przekazu reklamowego.
Skuteczność reklamy ocenia się na podstawie elementów wyróżniających spośród innych reklam. Reklama mobilna według najnowszych badań jest najskuteczniejsza formą docierania do ludzi.

Oferowana przez nas reklama daje możliwość dotarcia do wybranych obszarów i do rejonów gdzie inna forma przekazu nie może być zastosowana.

KAMPANIA – SZYBKOŚĆ – EFEKT


Kampanie reklamowe można uruchomić przy niskim nakładzie finansowym w zaledwie kilka dni.

Atuty reklamy mobilnej

Przyczepy reklamowe poruszają się określonymi trasami, które cechują się największym natężeniem ruchu. Naszym klientom dajemy również możliwość stworzenia własnej trasy, dzięki czemu oferta w lepszy sposób trafi do odpowiedniej grupy odbiorców.
Nasza firma zapewnia Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę - doświadczeni graficy wykonają profesjonalne projekty graficzne, które po akceptacji przejdą do fazy druku, a następnie zostaną odpowiednio oprawione i przygotowane do prezentacji Państwa firmy na naszych przyczepach reklamowych.

Dodatkowym atutem reklamy mobilnej jest możliwość emitowania spotu reklamowego podczas jazdy, dzięki czemu odbiorcy będą podwójnie zainteresowani reklamą – impuls dźwiękowy oraz wizualny sprawia, że pamiętamy treść oraz obraz reklamy.

Te elementy są gwarancją skuteczności reklamy!

Copyrigth © 2012 reklamanaprzyczepie.pl - skuteczna reklama mobilna. Wszystkie prawa zastrzeżone.